Get The Beat 2021

Congratulations to our 𝟐𝟎𝟐𝟎/𝟐𝟎𝟐𝟏 𝐓𝐄𝐀𝐌𝐝𝐩𝐚 𝐃𝐚𝐧𝐜𝐞𝐫𝐬!
Get the Beat 𝐎𝐍𝐋𝐈𝐍𝐄 𝟐𝟎𝟐𝟏 ✨
 
 
 
🏆 𝐒𝐏𝐄𝐂𝐈𝐀𝐋 𝐀𝐖𝐀𝐑𝐃𝐒
𝙊𝙑𝙀𝙍𝘼𝙇𝙇 𝘾𝙃𝘼𝙈𝙋𝙄𝙊𝙉 𝙎𝙏𝙐𝘿𝙄𝙊
Dancepointe Academy Singapore
 
ELITE TOP 25 SOLOISTS
Lee Hao En
Vivienne Crystalynne Elle Lie
Raphael Leo Kay Yih
 
PRE JUNIOR TOP 10
Lee Hao En
Vivienne Crystalynne Elle Lie
 
JUNIOR TOP 10
Raphael Leo Kay Yih
 
6&U GROUPS TOP 10
West Teeny Apprentice
Northeast Teeny Apprentice
 
8&U GROUPS TOP 10
West First Apprentice
Northeast First Apprentice
 
12&U GROUPS TOP 10
Northeast Junior Apprentice
West Junior Apprentice
 
15&U GROUPS TOP 10
Northeast Youth Apprentice
West Youth Apprentice
 
OPEN AGE GROUP TOP 10
Senior Apprentice
 
 
 
💎 𝐃𝐈𝐀𝐌𝐎𝐍𝐃
DUO/TRIO TEEN LYRICAL/CONTEMP (13-14) – 🥈 2ND POSITION
Corrine Chiang Jia En + Goh Yun Xi
+ Ho Hui En Sheryl
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘐𝘷𝘺 𝘕𝘨)
 
SOLO (12&U OPEN) – 🏅 1ST POSITION
Junior champ solo (11-12)- 🏅 1ST POSITION
Raphael Leo Kay Yih
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (9&U OPEN) – 🏅 1ST POSITION
Lee Hao En
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘋𝘪𝘢𝘯𝘯𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
SOLO (10&U BALLET) – 🥈 2ND POSITION
Charlene Quek Woo Nim
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (11&U OPEN) – 🥈 2ND POSITION
Teo Kaydes
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (9&U BALLET) – 🥉 3RD POSITION
Vivienne Crystalynne Elle Lie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SOLO (13&U JAZZ) – 🥉 3RD POSITION
Ng Jun Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳𝘴: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘣𝘦𝘭 & 𝘔𝘴 𝘈𝘳𝘪𝘦𝘭𝘭𝘦)
 
SOLO (11&U OPEN) – 🥉 3RD POSITION
Olivia Cheng Qin Yi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘦𝘯𝘢 𝘍𝘰𝘰)
 
SOLO (10&U OPEN) – 🎖4TH POSITION
Yeo Han Yu, Emma
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
SOLO (9&U BALLET) – 🎖4TH POSITION
Lee Hao En
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (9&U OPEN) – 🎖4TH POSITION
Leong Le-ann, Bethany
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SOLO (8&U BALLET) – 🎖5TH POSITION
Jovell Chia Qiao Xuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (7&U BALLET)
Siaw Kai Xuan Kazenne
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Yuna Tan Yi Xuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Nabiha Imani Abdul Malik
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (8&U BALLET)
Ethel Soh Rui Ci
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Ho Yong Shi Janelle
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
Ignacia Tan Zi Yao
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Marilynn Nathania Budiarto
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Alexis Lee
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Charlotte Chiang
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Hayley Ong Pui Yan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Kate Chen Zhilin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (9&U BALLET)
Leong Le-ann, Bethany
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Xu Youjia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Clarisse Lee Jie Ning
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (10&U LYRICAL)
Tan Zhi Yu
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (13&U BALLET)
Goh Yun Xi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘍𝘶 𝘛𝘴𝘻 𝘘𝘪𝘯𝘨)
 
SOLO (9&U OPEN)
Koh Si Min Sara
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
Teo Kaydia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Vivienne Crystalynne Elle Lie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Xu Youjia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Clarisse Lee Jie Ning
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
Jamie Pang Yi Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (10&U BALLET)
Yeo Han Yu, Emma
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
Lin Zi Han
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Wee Ting Xuan, Giselle
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (10&U OPEN)
Wee Ting Xuan, Giselle
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (11&U BALLET)
Teo Kaydes
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (12&U BALLET)
Megan Pang Rui Eun
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Raphael Leo Kay Yih
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (15-19YRS BALLET)
Nathasia Chin Shi Min
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘦𝘢𝘯𝘯𝘦 𝘓𝘪𝘮)
 
Koh Sze Teng Tricia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SOLO (9&U CONTEMPORARY) – 🏅 1ST POSITION
Lee Hao En
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
SOLO (12&U CONTEMPORARY) – 🏅 1ST POSITION
Raphael Leo Kay Yih
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
CONTEMPORARY (20+YRS OPEN) – 🏅 1ST POSITION
Ng Xian Fei
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
SOLO (12&U CONTEMPORARY) – 🎖4TH POSITION
Megan Pang Rui Eun
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘦𝘪𝘢 𝘈𝘯𝘨)
 
SOLO (10&U CONTEMPORARY)
Charlene Quek Woo Nim
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
Tan Yi Yin Zoie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
Kayla Joo Rui En
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
 
 
🌟 🌟 𝐃𝐨𝐮𝐛𝐥𝐞 𝐏𝐥𝐚𝐭𝐢𝐧𝐮𝐦
GROUP (12&U LYRICAL) – 🏅 1ST POSITION
Northeast Junior Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳𝘴: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪 & 𝘔𝘴 𝘍𝘶 𝘛𝘴𝘻 𝘘𝘪𝘯𝘨)
 
GROUP (15&U CONTEMPORARY) – 🏅 1ST POSITION
Northeast Youth Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘐𝘷𝘺 𝘕𝘨)
 
GROUP (OPEN AGE LYRICAL) – 🏅 1ST POSITION
Senior Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
GROUP (6&U CLASSICAL) – 🥉 3RD POSITION
West Teeny Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳𝘴: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨 & 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘦𝘦)
 
GROUP (15&U LYRICAL) – 🏅 1ST POSITION
West Youth Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
DUO/TRIO CLASSICAL (6&U) – 🏅 1ST POSITION
Khloe Chor Seoi Tung + Tiara Tay Jia Xuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘦 𝘞𝘦𝘯 𝘛𝘪𝘯𝘨)
 
GROUP (8&U LYRICAL) – 🥈 2ND POSITION
West First Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
GROUP (8&U LYRICAL) – 🥉 3RD POSITION
Northeast First Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳𝘴: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢 & 𝘔𝘴 𝘌𝘭𝘭𝘺 𝘒𝘰𝘮𝘢𝘯)
 
DUO/TRIO PETITE CLASSICAL (7-8) – 🏅 1ST POSITION
He Jia Xuan Elliora + Seraphine Lim Jie Yi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
DUO/TRIO PETITE LYRICAL/CONTEMP (7-8) – 🏅 1ST POSITION
Foo Yuanne + Wynnie Ee Xinci + Yeo Yee Khean
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘖𝘯𝘨 𝘠𝘢𝘯 𝘗𝘪𝘯𝘨)
 
DUO/TRIO PRE JUNIOR LYRICAL/CONTEMP (9-10) – 🎖4TH POSITION
Ang Xin Ying Valerie + Tan Xuan Ying Clarisse
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
DUO/TRIO TEEN ANY OTHER STYLE (13-14) – 🎖5TH POSITION
Magdalene Ong Xi En + Megan Pang Rui Eun
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SOLO (8&U OPEN) – 🥈 2ND POSITION
Ethel Soh Rui Ci
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SOLO (7&U OPEN) – 🥈 2ND POSITION
Siaw Kai Xuan Kazenne
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (8&U LYRICAL) – 🥈 2ND POSITION
Jovell Chia Qiao Xuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘍𝘶 𝘛𝘴𝘻 𝘘𝘪𝘯𝘨)
 
SOLO (6&U DEMI CHARACTER) – 🥈 2ND POSITION
Lee Le Xin Joy
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘋𝘪𝘢𝘯𝘯𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
SOLO (13&U OPEN) – 🥈 2ND POSITION
Goh Yun Xi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (8&U LYRICAL) – 🥉 3RD POSITION
Ethel Soh Rui Ci
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘈𝘴𝘩𝘭𝘦𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
SOLO (6&U DEMI CHARACTER) – 🥉 3RD POSITION
Ong Ing Wei
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (7&U OPEN) – 🥉 3RD POSITION
Yuna Tan Yi Xuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (8&U LYRICAL) – 🎖4TH POSITION
Marilynn Nathania Budiarto
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SOLO (8&U OPEN) – 🎖4TH POSITION
Jovell Chia Qiao Xuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
MY FIRST SOLO JUNIOR (11-12) – 🎖4TH POSITION
Erin Pok Ern Yee
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘐𝘷𝘺 𝘕𝘨)
 
SOLO (7&U OPEN) – 🎖5TH POSITION
Nabiha Imani Abdul Malik
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (8&U LYRICAL) – 🎖5TH POSITION
Charlotte Chiang
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (8&U OPEN) – 🎖5TH POSITION
Ho Yong Shi Janelle
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
SOLO (15-19YRS OPEN) – 🎖5TH POSITION
Chua Le Xuan, Lezanne
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
MY FIRST SOLO MINI (0-6) – 🎖5TH POSITION
Chan Wan Qi Sarah
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘝𝘦𝘳𝘰𝘯𝘪𝘤𝘢 𝘉𝘰𝘩)
 
SOLO (12&U LYRICAL) – 🎖5TH POSITION
Tay Debby
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘈𝘴𝘩𝘭𝘦𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
SOLO (13&U OPEN) – 🎖5TH POSITION
Heelori Rawat
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)SOLO (9&U LYRICAL)
Teo Kaydia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Vivienne Crystalynne Elle Lie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SOLO (10&U BALLET)
Kayla Joo Rui En
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
SOLO (10&U LYRICAL)
Charlene Quek Woo Nim
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
Koh Mei Xuan Evis
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘐𝘷𝘺 𝘕𝘨)
 
SOLO (10&U OPEN)
Kayla Joo Rui En
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
MY FIRST SOLO JUNIOR (11-12)
Ong Ing Shean
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (11&U BALLET)
Kayleen Lee Jingxuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
Olivia Cheng Qin Yi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘦𝘯𝘢 𝘍𝘰𝘰)
 
Xyllia Chen Xuan’en
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Athena Chua Hong Jie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (11&U LYRICAL)
Teo Kaydes
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (11&U OPEN)
Kayleen Lee Jingxuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘦𝘯𝘢 𝘍𝘰𝘰)
 
Xyllia Chen Xuan’en
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Athena Chua Hong Jie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (12&U BALLET)
Nicole Loh Ziting
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Tu Jiahui Joyce
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Wang Jiayuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Ethan Lee Yi Teng
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (12&U OPEN)
Nicole Loh Ziting
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Tu Jiahui Joyce
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Wang Jiayuan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (13&U BALLET)
Heelori Rawat
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Ng Jun Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
SOLO (15-19YRS BALLET)
Ainsley Chan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
Chan Cheok Yarn
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
DUO/TRIO TEEN LYRICAL/CONTEMP (13-14)
Ang Hwee Eng Caitlin + Heelori Rawat + Nicole Loh Ziting
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Lim Wan Xuan + Rachel Lee Jingying + Tyu Ke Shan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
MY FIRST SOLO MINI (0-6)
Alyssa Tan En Ying
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘌𝘭𝘭𝘺 𝘙𝘰𝘮𝘢𝘯)
 
Emma Lim Zihui
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘪𝘯𝘥𝘺 𝘓𝘶𝘪𝘮𝘦𝘯𝘵𝘢)
 
Esther Soh Rui Han
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘈𝘴𝘩𝘭𝘦𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
Olivia Lai Yan Rong
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘈𝘴𝘩𝘭𝘦𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
Angelina Chong Yi Ting
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘦 𝘞𝘦𝘯 𝘛𝘪𝘯𝘨)
 
SOLO (6&U BALLET)
Anna Tan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘦𝘦)
 
SOLO (8&U BALLET)
Lin Yuxuan Kate
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
Mavis Fang Yixin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
Phebe Pang Kai Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (12&U JAZZ)
Tay Debby
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (8&U OPEN)
Ignacia Tan Zi Yao
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
Marilynn Nathania Budiarto
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Alexis Lee
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Charlotte Chiang
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘋𝘪𝘢𝘯𝘯𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
Hayley Ong Pui Yan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Kate Chen Zhilin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Lin Yuxuan Kate
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (15-19YRS BALLET)
Ainsley Chan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
Chan Cheok Yarn
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
MY FIRST SOLO PRE JUNIOR (9-10)
Erica Huang Zhang Qing
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (9&U BALLET)
Koh Si Min Sara
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
Teo Kaydia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (13&U LYRICAL)
Ng Jun Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
GROUP (OPEN AGE CONTEMPORARY) – 🥈 2ND POSITION
dTEAM
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳𝘴: 𝘔𝘳 𝘔𝘢𝘳𝘤𝘶𝘴 𝘍𝘰𝘰 & 𝘔𝘳 𝘎𝘰𝘩 𝘚𝘩𝘰𝘶 𝘠𝘪)
 
DUO/TRIO SENIOR LYRICAL/CONTEMP (15+) – 🥉 3RD POSITION
Baek Youngok + Yasmin Chia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (11&U CONTEMPORARY) – 🎖5TH POSITION
Olivia Cheng Qin Yi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
SOLO (13&U CONTEMPORARY) – 🎖5TH POSITION
Ng Jun Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (10&U CONTEMPORARY)
Tan Zhi Yu
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (9&U CONTEMPORARY)
Vivienne Crystalynne Elle Lie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (15-19YRS CONTEMPORARY)
Sherise Tan Qin Lin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
Baek Youngok
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘦𝘪𝘢 𝘈𝘯𝘨)
 
Yasmin Chia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (12&U CONTEMPORARY)
Eilis Loh Poh Yi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
 
 
🌟 🌟 𝐃𝐨𝐮𝐛𝐥𝐞 𝐏𝐥𝐚𝐭𝐢𝐧𝐮𝐦
DUO/TRIO TEEN LYRICAL/CONTEMP (13-14)
Ang Hwee Eng Caitlin + Heelori Rawat + Nicole Loh Ziting
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
Lim Wan Xuan + Rachel Lee Jingying + Tyu Ke Shan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
MY FIRST SOLO MINI (0-6)
Alyssa Tan En Ying
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘌𝘭𝘭𝘺 𝘙𝘰𝘮𝘢𝘯)
 
Emma Lim Zihui
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘪𝘯𝘥𝘺 𝘓𝘶𝘪𝘮𝘦𝘯𝘵𝘢)
 
Esther Soh Rui Han
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘈𝘴𝘩𝘭𝘦𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
Olivia Lai Yan Rong
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘈𝘴𝘩𝘭𝘦𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
Angelina Chong Yi Ting
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘦 𝘞𝘦𝘯 𝘛𝘪𝘯𝘨)
 
SOLO (6&U BALLET)
Anna Tan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘦𝘦)
 
SOLO (8&U BALLET)
Lin Yuxuan Kate
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
Mavis Fang Yixin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
Phebe Pang Kai Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (12&U JAZZ)
Tay Debby
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (8&U OPEN)
Ignacia Tan Zi Yao
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
Marilynn Nathania Budiarto
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
Alexis Lee
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Charlotte Chiang
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘋𝘪𝘢𝘯𝘯𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
Hayley Ong Pui Yan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Kate Chen Zhilin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Lin Yuxuan Kate
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (15-19YRS BALLET)
Ainsley Chan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
Chan Cheok Yarn
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
MY FIRST SOLO PRE JUNIOR (9-10)
Erica Huang Zhang Qing
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
SOLO (9&U BALLET)
Koh Si Min Sara
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘞𝘦𝘯𝘯𝘺 𝘚𝘶𝘴𝘢𝘯𝘵𝘺)
 
Teo Kaydia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘒𝘰𝘬 𝘏𝘶𝘪𝘴𝘩𝘪)
 
SOLO (13&U LYRICAL)
Ng Jun Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
 
 
🌟 𝐏𝐥𝐚𝐭𝐢𝐧𝐮𝐦
GROUP (6&U ANY OTHER STYLE) – 🏅 1ST POSITION
Northeast Teeny Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳𝘴: 𝘔𝘴 𝘝𝘦𝘳𝘰𝘯𝘪𝘤𝘦 𝘉𝘰𝘩 & 𝘔𝘴 𝘈𝘴𝘩𝘭𝘦𝘺 𝘛𝘢𝘯)
 
GROUP (12&U ANY OTHER STYLES) – 🏅 1ST POSITION
West Junior Apprentice
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SMALL GROUP (12&U LYRICAL) – 🎖4TH POSITION
Northeast Junior Apprentice Ensemble
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘦𝘭𝘺𝘯𝘥𝘢 𝘛𝘦𝘯𝘨)
 
DUO/TRIO LYRICAL/CONTEMP (6&U) – 🥈 2ND POSITION
Kara Leia Wang Xi + Lin Yucen Kamie
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
DUO/TRIO JUNIOR LYRICAL/CONTEMP (11-12) – 🎖4TH POSITION
Eilis Loh Poh Yi + Ong Ing Shean + Pearlyn Ang Zi Ting
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
DUO/TRIO PETITE LYRICAL/CONTEMP (7-8) – 🎖5TH POSITION
Inez Lee Yi Xin + Yee Deoris
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘚𝘵𝘢𝘤𝘦𝘺 𝘠𝘦𝘰)
 
MY FIRST SOLO MINI (0-6)
Goh Jia Yi, Anu
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘌𝘭𝘭𝘺 𝘒𝘰𝘮𝘢𝘯)
 
Anna Tan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘦𝘦)
 
Meng Yingxi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
Soh Wai Yan, Kaelyn
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘦𝘦)
 
MY FIRST SOLO PETITE (7-8)
Trisha Tai Jiayi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (8&U LYRICAL)
Hayley Ong Pui Yan
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘓𝘪𝘭𝘪𝘢𝘯 𝘕𝘨)
 
Trisha Tai Jiayi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
SOLO (8&U OPEN)
Mavis Fang Yixin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
Phebe Pang Kai Xin
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
MY FIRST SOLO SENIOR (15-19)
Chan Cheok Yarn
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘳𝘺𝘴𝘵𝘢𝘭 𝘓𝘶𝘮)
 
Ng Li Ann
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (15-19YRS OPEN)
Koh Sze Teng Tricia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘔𝘢𝘳𝘪𝘴𝘬𝘢 𝘊𝘦𝘯𝘥𝘢𝘯𝘢)
 
SMALL GROUP (OPEN AGE CONTEMPORARY) – 🎖5TH POSITION
dTEAM Ensemble
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
CONTEMPORARY (20+YRS OPEN) – 🎖5TH POSITION
Tan Justina
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (13&U CONTEMPORARY)
Lim Xuan Yi Cady
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (14&U CONTEMPORARY)
Rachel Lee Jingying
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)
 
SOLO (15-19YRS CONTEMPORARY)
Ang Yi Qi
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘊𝘩𝘦𝘺𝘦𝘯𝘯𝘦 𝘠𝘦𝘰)
 
Leong Kit Yee
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘴 𝘕𝘨 𝘟𝘪𝘢𝘯 𝘊𝘶𝘪)
 
Koh Sze Teng Tricia
(𝘊𝘩𝘰𝘳𝘦𝘰𝘨𝘳𝘢𝘱𝘩𝘦𝘳: 𝘔𝘳 𝘉𝘳𝘺𝘢𝘯 𝘙𝘰𝘥𝘳𝘪𝘨𝘶𝘦𝘻)